Naprawa zamków Zakopane

naprawiony zamek w Zakopane

Czasem może zdarzyć się, że solidny i pewny zamek może nam w dowolnej chwili odmówić posłuszeństwa. Wtedy może okazać się, że potrzebny będzie wykształcony ślusarz, który w kilka chwil pomoże nam w nagłej potrzebie związanej z naprawą zamku "na już".

Naprawa zamka w drzwiach to zdecydowania jedna z najczęstszych usług, którą świadczymy dla naszych klientów. Zamek przecież nie jest wiecznym mechanizmem i tak jak wszystko ulega eksploatacji. Do tego dochodzą uszkodzenia mechaniczne – szarpanie, przytrzaskiwanie otwartego zamka, rzucanie kluczami, które ulegają zniszczeniu i odkształceniom mechanicznym. Zepsucie zamków to często efekt braku konserwacji – często okazuje się, że większości awarii możemy zapobiec nanosząc popularne preparaty do konserwacji, które dostępne są nawet w supermarkecie.

Nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych usług.

Ślusarz, który przyjechał do mnie zaraz po tym, jak zgłosiłam problem z otworzeniem drzwi mieszkania wykazał się niezwykłym profesjonalizmem. Zaskoczył mnie szybki czas, w którym przyjechał oraz bardzo pogodne podejście do tematu. W kilka chwil ocenił i odnalazł problem, a następnie zlikwidował źródło problemu. Oprócz tej usługi podrzucił mi kilka praktycznych lat. Okazało się, że klucze, które noszę w torebce wśród wielu książek i innych twardych przedmiotów odkształcają klucze i sprawiają, że zamek może ulec zniszczeniu. Środek WD – 40, który mąż stosuje dosłownie wszędzie posiada także zastosowanie w pielęgnacji zamku i kluczy. Cena, którą zapłaciłam za tą usługę uważam za przystępną. Z czystym sumieniem polecam to zakopiańskie pogotowie ślusarskie .

Halina, 45 lat, Zakopane

Usługę naprawy zamków świadczymy całodobowo – tak jak i resztę naszych usług. Dbamy bowiem o wygodę i komfort klienta, który został zaskoczony taką niemiłą sytuacją, jaką jest awaria drzwi. Podczas naprawy zamków ślusarz oceni stan zamku – może okazać się, że naprawa jest bezcelowa. Wówczas potrzebna będzie wymiana zamku na nowy mechanizm, który będzie niezawodnie chronić Państwa mieszkanie czy posiadłość przez nieproszonymi gośćmi.

Nasze usługi to nie tylko naprawa zamków. Zajmujemy się praktycznie każdą, nawet najmniej popularną usługą z zakresu ślusarstwa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszym pogotowiu ślusarskim, zapraszamy do kontaktu pod numerem 796-115-115