Montaż i wymiana zamków Zakopane

zamki używane do montażu

Zamki – niezależnie, czy mówimy o zamku elektronicznym, do drzwi mieszkania czy samochodu – powinny pełnić funkcję zabezpieczającą. Jesteśmy od lat pionierem ślusarstwa, zachowując najwyższe standardy, pracując na najlepszych produktach najwyższej jakości.

Montaż i wymiana zamków to czynności, które wymagają wiedzy z zakresu ślusarstwa. Dlatego nasze pogotowie ślusarskie współpracuje z najlepszymi fachowcami w swojej branży.

W jaki sposób przebiega wymiana lub montaż zamków?

Ślusarz po przybyciu ocenia jakość zamka, który zostanie wymieniony, przeprowadza krótki wywiad na temat oczekiwań klienta
Ślusarz przedstawia swoje propozycje na temat nowego zamka – chyba, że klient przygotował już zamek, który ma zostać zainstalowany
Ślusarz odinstalowuje zamek i cały mechanizm, przygotowuje powierzchnię do instalacji nowego mechanizmu
• Po przygotowaniu miejsca na nowy zamek następuje instalacja zespołu zamkowego
Ślusarz testuje zainstalowany nowy zamek, aby sprawdzić czy jest on prawidłowo założony, a mechanizm w pełni sprawny.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Nasze pogotowie ślusarskie posiada dostęp do najlepszych narzędzi i takie właśnie oferuje swoim klientom. Stawiamy na sprzęt najwyższej jakości, który dopasowujemy w zależności od budżetu naszego klienta, jaki przewidziany jest na montaż nowego zamka.

Jedną z firm, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem jest KESO, firma szwajcarska produkująca zamki i klucze oparte na technologicznych odkryciach, takich jak zakładki kodowe. Klucz można zsynchronizować z zamkiem, programując nawet dostęp właściciela kluczy. Dzięki temu możemy ograniczyć dostęp sprzątaczki do określonych godzin. System KESO umożliwia kontrolowanie działań, które zostały wykonane przy naszym zamku. W przypadku utraty klucza, taka zguba nie jest straszna – klucz możemy po prostu rozkodować.

Montaż i wymiana zamków to nie jedyna usługa, którą świadczy nasze pogotowie ślusarskie. Prowadzimy usługę awaryjnego otwierania drzwi samochodów, awaryjne otwieranie mieszkań i domów. Profesjonalnie zajmujemy się doradztwem ślusarskim.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 796-115-115