Awaryjne otwieranie drzwi samochodów Zakopane

awaryjne otwieranie samochodu

Każdy miłośnik czterech kółek wie, że jazda samochodem to nie tylko przyjemność, ale i obowiązki. Często bowiem zdarzają się wypadki nieprzewidziane – takie jak np. zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie. Co zrobić, kiedy zostaniemy zaskoczeni takim niemiłym zdarzeniem? Odpowiedź jest prosta – wystarczy tylko zadzwonić na pogotowie ślusarskie, które świadczy swoje usługi w Zakopanem.

Nasze usługi zawierają także pracę polegającą na awaryjnym otwieraniu drzwi samochodu. Wiemy, co znaczy słowo "awaryjny" – nagły i nie cierpiący zwłoki, dlatego nasze usługi świadczymy:

Szybko – bo wiemy, że nasi klienci żyją w pośpiechu i zależy im na czasie
Sprawnie – zaraz po zgłoszeniu awarii nasi ślusarze wyruszają z pomocą, a na miejscu zdarzenia wykonują swoją pracę zręcznie
Dokładnie – pomimo szybkości rozwiązywania problemu, staramy się, aby nasze usługi były wykonywane z bardzo dużą dokładnością
Solidnie – ponieważ naszą dewizą jest jakość i perfekcja.

Dodatkowo, nasze usługi pełnimy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu – nie chcemy bowiem, aby nasi klienci czekali przez cały weekend na wizytę ślusarza, jeśli zgłoszą awarię w piątek wieczorem. Nie chcemy, aby problemy natury technicznej popsuły plany naszych klientów – dlatego docieramy do Państwa najszybciej, jak możemy.

W przypadku awaryjnego otwierania drzwi samochodów obowiązkowo należy pamiętać o precyzji i delikatnym wykonaniu usługi – ponieważ mechanizm zamków samochodowych jest bardzo delikatny, połączony z systemem alarmowym. Nasi ślusarze korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia otwierają zamek w taki sposób, jak powinni – nie pozostawiając żadnych uszkodzeń zarówno w mechanizmie zamka, jak i na karoserii. Pracowaliśmy z praktycznie każdym modelem i marką samochodów, a naszą wiedzę nieustannie aktualizujemy o nowe modele i technologie.

Posiadamy licencję policji na świadczenie usług związanych z awaryjnym otwieraniem drzwi zarówno samochodów, jak i mieszkań. Dlatego właśnie warto zgłosić się do nas, kiedy nieprzyjemny problem związany z awarią zamków spotka właśnie Państwa.

Zapraszamy do współpracy z nami, dzwoniąc na numer 796-115-115